volyn.ua, lutsk.ua & lt.ua
Правила (діяли до 01.12.2008)
| Новини | Правила домену | Реєстрація та делегування | Контакти |

Правила домену LUTSK.UA
(правила домену, які діяли до 01.12.2008 року)

Правила реєстрації доменів в зоні lutsk.ua. Адміністрування зони другого рівня lutsk.ua виконується згідно з рекомендаціями RIPE NCC, та "Правилами адміністрування домену UA".

Адміністрування зони виконується адміністратором, координаторами, або особою яка ними призначена.

Внесення та зміна записів проводиться на підстави заяви наданої електронною поштою за адресою register@nic.lutsk.ua, факсом +380 332 288-888, або звичайною поштою:

43018 Волинська обл., м. Луцьк, вул. Потебні 50, Підприємство "Візор".

Видалення записів проводиться на основі заяви наданої за вищевказаними реквізитами.

В зоні lutsk.ua реєструються слідуючі записи:
NS - вказівники на зони третього рівня.
MX - вказівники на поштові домени.
A - вказівники на IP адреси окремих машин.
CNAME - вказівники на канонічні домени.

Заява розглядається протягом 5-ти робочих днів з моменту її отримання. Декілька заяв від одного заявника розглядаються за алгоритмом FIFO ( first in - first out ), тобто кожна наступна заява може розглядатися також протягом 5-ти робочих днів з моменту розгляду попередньої заяви.

Увага! Від одного Заявника приймається 1 заявка в добу.

Заявнику може бути відмовлено в реєстрації в наступних випадках:
заявлене ім'я домену вже існує і делеговане іншій особі;
надійшло одночасно більше однієї заяви на реєстрацію одного домена (одночасно - з інтервалом менше 5 днів) в цьому випадку делегування проводиться після надходження повідомлень про відмову від заявки від всіх претендентів крім одного.
(адміністрація зони не займається вирішенням конфліктів між претендентами)

в імені домену використується ненормативна лексика, або вирази, які суперечать законам України. Доменне ім'я не несе в собі смислового навантаження.

Ім'я домену починається з одного із зарезервованих слів ( цей перелік може бути розширений адміністратором домену в будь-який час ): ns, www, ftp, irc, gopher, proxy, archie, whois, relay, nic, ncc, pop, pop3, smtp, mail та інші.

Заяви на реєстрацію доменів необхідно оформляти у відповідності до рекомендацій RIPE-049 і надіслати адміністратору, групі координації, чи особі, яка ними призначена, електронною поштою (лист у форматі plain/text в кодовій таблиці KOI-8 без приєднання файлів). Делегування зон проводиться в випадку коли зона вже розміщена на одному первинному ( primary NS ) та одному вторинному ( secondary NS ) серверах.
Заявки на реєстрацію поштових доменів (MX ) оформляються у відповідності до рекомендацій RIPE-049 де в полях remarks: вказуються пріоритет та вага поштових серверів.
Наприклад:
remarks: domain IN MX 10 host.domain.net
IN MX 20 relay1.domain.net
IN MX 30 relay2.domain.net

Зміна маршрутизації пошти з одного провайдера на іншого виконується тількі при надходженні відповідного підтвердження про це від власника домену та попереднього провайдера. При відсутності листа-відповіді попереднього провайдера заявки на зміну не приймаються. У випадку відмови адміністратор зони lutsk.ua не займається вирішенням конфліктів, які виникають при переключенні.

Останні зміни зроблені 26/11/2007

 Copyright 2006-2015. Адміністратор доменів lutsk.ua та volyn.ua           Розробка: Веб-студія "Терен"