volyn.ua, lutsk.ua & lt.ua
Регламент
| Новини | Правила домену | Реєстрація та делегування | Контакти |
Регламент надання послуг з реєстрації та технічної підтримки доменів третього рівня в публічних доменах VOLYN.UA, LUTSK.UA та LT.UA

1. Заявки на делегування доменів третього рівня у доменах .volyn.ua, .lutsk.ua та .lt.ua приймаються за адресою register@nic.lutsk.ua лише від Реєстраторів, які уклали угоду з Адміністратором, Підприємством "Візор".

2. З загальними вимогами до реєстрації доменних імен можна ознайомитися у розділі 2 Правил домену .UA

3. З вимогами до оформлення заявок можна ознайомитися у розділах:
- Реєстрація і делегування
- Зміна даних
- Видалення домену

4. Всі заявки (на реєстрацію (NEW, ADD) /модифікацію (MODIFY) /видалення доменних імен (DELETE) ) обробляються Адміністратором в порядку їх надходження протягом 3-ох робочих днів згідно п 2.2. Правил доменів .VOLYN.UA, .LUTSK.UA та .LT.UA

5. Заявка оборобляється Адміністратором або відхиляється. Реєстратор отримує cповіщення про хід та результат обробки заявки на електронну адресу, з якої її було надіслано. Також сповіщення отримують адміністативний та технічнихй контакти доменного імені. Варіанти відповіді Адміністратора можуть бути наступними:
5.1. ACCESS DENIED: Ви не маєте повноважень для відправки заявок
5.2. ERROR: заявка не відповідає вимогам Правил
5.3. SUCCESS: заявка вміщена до вхідної черги
5.4. DONE: доменне ім'я зареєстроване та делеговане
5.5. REJECT: відмова в реєстрації та делегуванні доменного імені

6. Доменне імя вважається зареєстрованим/модифікованим з моменту увідомлення про це Реєстратора електронним листом.

7. Інформація про зареєстроване або модифіковане доменне імя доступна у сервісі WHOIS з моменту його реєстрації/модифікації.

8. Заявки на реєстрацію / модифікацію можуть бути відхилені, якщо не відповідають розділу 2 Правил домену .UA

9. Заявки на продовження терміну реєстрації доменного імені (операція RENEW) обробляються Адміністратором в порядку їх надходження і можуть бути відхилені, якщо:

9.1. на рахунку Реєстратора не достатньо коштів для здійснення операції
9.2. керування даним доменом делеговано іншому Реєстратору
9.3. операції з даним доменом заблоковані Адміністратором
9.4. договір з Реєстратором призупинено або розірвано та інше.

10. Перенесення домену від одного Реєстратора до іншого (далі - Трансфер) відбувається наступним чином:
10.1. Реєстрант сповіщає свого Реєстратора про необхідність трансферу доменого імені та повідомляє до кого із діючих Реєстраторів необхідно його здійснити.
10.2. Діючий Реєстратор доменного імені надсилає Адміністратору повідомлення про те, що він не заперечує щодо переносу домена до іншого Реєстратора та зазначає нового Реєстратора.
10.3. Новий Реєстратор надсилає заявку типу MODIFY і з моменту опрацювання заявки та повідомлення про це Реєстратора а також адміністративного та технічного контактів, домен вважається перенесеним до нового Реєстратора.

11. Адміністратор має право резервувати за доменами .VOLYN.UA, .LUTSK.UA та .LT.UA доменні імена третього рівня для обслуговування публічних доменів (н-д ns, www, ftp, irc, gopher, proxy, archie, whois, relay, nic, ncc, pop, pop3, smtp, mail та інші.) Адміністратор лишає за собою право розширити цей список.

12. В інших випадках, які не описані в Регламенті, слід керуватися діючими Правилами доменів .VOLYN.UA, .LUTSK.UA, .LT.UA та .UA

 Copyright 2006-2015. Адміністратор доменів lutsk.ua та volyn.ua           Розробка: Веб-студія "Терен"